Тел.: (044) 228-47-60 / Skype: fitroomskype

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Увага, у звязку з карантином, кількість місць у групі обмежено до 8 людей. Попереденій запис – обовязковий!
За бронюванням місця на заняття в залі та онлайн звертайтесь до адміністратора за телефоном 044-228-47-60, у Facebook Messenger , або direct Instagram @fitroomfitness

Розклад з 25.01.21 — 30.01.21

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота
8:00

Гимнастика Хаду

Гимнастика Хаду

с 8:00 до 9:00 инструктор Таня и Андрей

Гимнастика Хаду

Гимнастика Хаду

с 8:00 до 9:00 инструктор Таня и Андрей

9:00

BARRE

BARRE

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

Йога

Йога

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

BARRE

BARRE

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

Йога

Йога

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

11:00

Стретчинг

Стретчинг

с 11:00 до 12:00 инструктор Марина

Фитбол

Фитбол

с 11:00 до 12:00 инструктор Светлана

14:00

Функциональная тренировка

Функциональная тренировка

с 14:00 до 15:00 инструктор Марина

Функциональная тренировка

Функциональная тренировка

с 14:00 до 15:00 инструктор Марина

16:00

Айкидо

Айкидо

с 16:00 до 17:00 инструктор Юлія

17:00

Айкидо

Айкидо

с 17:00 до 18:00 инструктор Юлія

19:00

ABS

ABS

с 19:00 до 20:00 инструктор Дарья

Пилатес

Пилатес

с 19:00 до 20:00 инструктор Светлана

Марафон

Марафон

с 19:00 до 20:30 инструктор Дарья

Фитбол

Фитбол

с 19:00 до 20:00 инструктор Светлана

TRX

TRX

с 19:00 до 20:00 инструктор Марина

20:05

Стретчинг

Стретчинг

с 20:05 до 21:05 инструктор Дарья

Zumba Fitness

Zumba Fitness

с 20:05 до 21:05 инструктор Юлія

Розклад Online (Zoom) 

Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота
8:00

Гимнастика Хаду

Гимнастика Хаду

с 8:00 до 9:00 инструктор Таня и Андрей

Гимнастика Хаду

Гимнастика Хаду

с 8:00 до 9:00 инструктор Таня и Андрей

9:00

BARRE

BARRE

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

Йога

Йога

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

BARRE

BARRE

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

Йога

Йога

с 9:00 до 10:00 инструктор Лилия

11:00

Стретчинг

Стретчинг

с 11:00 до 12:00 инструктор Марина

Фитбол

Фитбол

с 11:00 до 12:00 инструктор Светлана

14:00

Функциональная тренировка

Функциональная тренировка

с 14:00 до 15:00 инструктор Марина

Функциональная тренировка

Функциональная тренировка

с 14:00 до 15:00 инструктор Марина

19:00

ABS

ABS

с 19:00 до 20:00 инструктор Дарья

Пилатес

Пилатес

с 19:00 до 20:00 инструктор Светлана

Фитбол

Фитбол

с 19:00 до 20:00 инструктор Светлана

20:05

Стретчинг

Стретчинг

с 20:05 до 21:05 инструктор Дарья

Zumba Fitness

Zumba Fitness

с 20:05 до 21:05 инструктор Юлія