Кінезіотейпування | FITROOM
Тел.: (044) 228-47-60 / Skype: fitroomskype

Кінезіотейпування

Ви помічали кольорові стрічки на спортсменах, що беруть участь у різноманітних міжнародних змаганнях? Вони називаються кінезіотейпами і вперше були використані японцями у 1988 році на Олімпіаді в Сеулі. Зараз методика широко застосовується в програмах реабілітації для зняття болю, набряків і швидкого відновлення. Професійне кінезіотейпування у Києві вже доступне. Фізичні терапевти нашого центру мають хороші навички його застосування. Стрічки будуть корисні не лише спортсменам. Вони вже давно стали частиною лікування побутових травм, дегенеративних захворювань хребта, сколіозу, невралгій. Тейпи застосовуються в гінекології, педіатрії, допомагають швидше відновитися після операцій.

Який ефект від кінезіотейпування?

Після наклеювання стрічки шкіра дещо піднімається, збільшується простір між її нижнім шаром і підлеглими структурами, зменшується тиск на тканини і больові рецептори. Завдяки цьому покращується відтік лімфи, знімається набряк, полегшується біль. Ефект посилюється при рухах. Другий принцип дії — подразнення механорецепторів на шкірі. Вони посилають сигнали до головного мозку і блокують біль. Це нагадує тертя, за допомогою якого ми знімаємо неприємні відчуття після удару.

Внаслідок подразнення та відтягування шкіри активується кровообіг, покращується трофіка, знімається запалення. До місця наклеювання тейпу починають мігрувати фібробласти, які продукують колаген. 

Це сприяє швидкому та правильному (без рубцювання) відновленню тканин.Дія кінезіотейпінгу поширюється на шкіру, підшкірну клітковину, м’язи, фасції та зв’язки.

Завдяки процедурі можна досягти таких результатів:

 • Зняти запалення
 • Зменшити набряки 
 • Зняти компресію м’яких тканин та суглобів
 • Позбутись болю
 • Відновити нормальний тонус мускулатури
 • Стабілізувати суглоби і покращити їх рухомість
 • Збільшити амплітуду рухів
 • Покращити координацію
 • Пришвидшити синтез колагену 
 • Забезпечити ефективне відновлення після травм
 • Запобігти утворенню шрамів та контрактур

Деякі спеціалісти стверджують, що тейпи можуть замінити гіпс при переломах без зміщення. Вони зручні та ефективні, є хорошою альтернативою еластичних бинтів при розтягненні зв’язок та інших проблемах.Під час тренування спортсменів тейпи попереджають біль від перенапруження, сприяють швидкому виведенню молочної кислоти, гармонізують роботу всієї кістково-м’язової системи. Вони підтримують суглоби в правильному анатомічному положенні, попереджують травми.


Вартість:


Обличчя (всі зони) — 350 грн
Носогубки — 150 грн

Лоб — 150 грн

Вилиці — 150 грн

Тейпування для овалу обличчя — 200 грн

Шия — 350 грн

Плече (одне) — 300 грн

Руки — 400 грн

Живіт — 400 грн

Спина всі зони — 600 грн

Загривок — 200 грн

Грудний відділ — 250 грн

Поперековий відділ — 250 грн

Бока — 350 грн

Сідниці — 400 грн

Стегна — 350 грн

Коліно (одне) — 300 грн

Гомілковостопний суглоб — 300 грн

Кісточка на нозі — 250 грн

Плантарний фасцит — 300 грн

Для запису пишіть в інстаграм / фейсбук або телефонуйте 228-47-60 ❤️