ABS | FITROOM
Тел.: (044) 228-47-60 / Skype: fitroomskype

ABS

ABS  (ABDOMINAL BACK SPINE)

Користь ABS:

ABS — сукупність вправ на м’язи черевного преса, стегон і сідниць, поперек. Акцент, тим не менш, робиться саме на прес, а всі інші вправи виконуватися остільки, оскільки здатні створити статичне навантаження на м’язи черевного преса. Від англійського «Abdominal» перекладається як «черевної», «Back» — як «спина», а Spine — «хребет». Уже виходячи з перекладу, легко зробити висновок, яким саме зонам тіла цей напрямок принесе максимальну користь. Якщо ви коли-небудь ще зустрінете цих три букви — знайте, мова йде саме про пресу.

Це силовий вид фітнесу, тому в першу чергу опрацьовується м’язи і їх рельєф, а схуднення здійснюється по-друге або навіть по-третє. Неможливо тренувати м’язи тільки однієї зони — природно, під час занять будуть задіяні м’язи спини. Зокрема, поліпшується постава і стан хребта. Адже міцні м’язи утримують його в тонусі і перешкоджають травм. Також в роботу включаться м’язи сідниць і ніг.

Тренування ABS припускають різні рівні підготовки. Якщо ви ніколи не займалися фітнесом — не страшно, приходьте і спробуйте. ABS відноситься до нетравматічность видам і, навпаки, допомагає здійснювати профілактику різного роду захворювань і травм, пов’язаних зі слабкими м’язами черевного преса і спини.